Wiosenna edycja Warszawskich Targów Fantastyki 2020 odwołana!

Wiosenna edycja tegorocznych Warszawskich Targów Fantastyki pierwotnie miała odbyć się w marcu. W związku z pandemią koronowirusa przełożono ją na czerwiec, jednak okazuje się, że impreza w tym terminie również jest niemożliwa do zrealizowana, o czym organizatorzy WTF-ów poinformowali w oficjalnym oświadczeniu.

Zła wiadomość jest zatem taka, że wiosenna odsłona Targów nie odbędzie się. Dobra? Znamy już terminy zarówno jesiennej edycji WTF 2020, jak i wiosennej edycji WTF 2021. Przejdźmy do rzeczy:

 

Drodzy Fantastyczni!

Jak wiecie w marcu zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia terminu wiosennej edycji Targów. Analizując sytuację, odwołując się do wróżbitów, wieszczy, istot nadprzyrodzonych, magów i całej reszty podobnych instytucji, wybraliśmy połowę czerwca jako najlepszy termin. Mając nadzieję, że do tego czasu będzie już po epidemii, w międzyczasie robiliśmy wszystko co w naszej mocy by czerwcowa impreza była co najmniej tak samo dobra jak ta zaplanowana na marzec. Niestety... pomimo naszych starań, zanoszonych modłów do wszelkich bóstw, składania ofiar i tym podobnych działań, stan wywołany przez małe, chińskie, złośliwe coś ma się świetnie i pokrzyżował nam (i nie tylko nam jak wieść niesie) wszystkie plany. W chwili obecnej nie jest możliwe zorganizowanie Targów, a nie chcemy podawać Wam informacji o ich odwołaniu w ostatniej chwili.

Dlatego musieliśmy podjąć już teraz kilka naprawdę trudnych decyzji...

Po pierwsze - przekładamy tegoroczną wiosenną edycję na rok 2021. A dokładniej na weekend 20/21 marca 2021. Nie chcemy tracić z Wami kontaktu i dlatego (o ile Facebook pozwoli) zmienimy nazwę i termin tego wydarzenia.

Po drugie - na weekend 28/29 listopada zaplanowaliśmy dla Was jesienne Targi - tak byście mogli zrobić odpowiednio fantastyczne zakupy przed Świętami oraz uwaga, uwaga, świętować z nami pięciolecie naszej imprezy :) Bądźcie czujni - odpowiednie wydarzenie pojawi się na FB już wkrótce :)

Po trzecie - przygotowaliśmy odpowiednią na obecne czasy wersję syrenki i juz teraz możecie ją obejrzeć na naszym FP. Dajcie nam znać czy Wam się podoba i czy chcielibyście mieć możliwość zamówienia z nią gadżetów :)

❗UWAGA ❗

Wszystkie zakupione wejściówki oraz pakiety zachowują ważność w nowym terminie. Naturalnie jeśli nie będziecie mogli pojawić się w nim na Targach to zwrócimy Wasze pieniądze - prosimy o kontakt przez e-mail w odpowiedzi na potwierdzenia zamówień jakie otrzymaliście. Natomiast wszystkie dotychczas wykupione, opłacone i niewycofane wejściówki przy odbiorze otrzymają od nas dodatkowy mały bonus :)

Pozdrawiamy i pamiętajcie by trzymać się zasad #ZostanwDomu

Wasze
Targi Fantastyki

Trzymamy kciuki, by kolejne edycje Warszawskich Dni Fantastyki odbyły się już bez żadnych komplikacji!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.