Twierdza 2020 odwołana!

Wiele wskazuje na to, że w tym roku nie odbędzie się (prawie) żaden z większych festiwali fantastyki. Kolejny z nich - Twierdza - został właśnie odwołany.

Podobnie jak siostrzany konwent, Cytadela, najbliższa odsłona Twierdzy została przełożona na 2021 r. Oficjalny komunikat organizatorów brzmi następująco:

 

Niestety, Festiwal Fantastyki Twierdza nie oparł się złej koronawirusowej passie i kolejna jego edycja przeniesiona została na 2021 rok. Chociaż to już drugi z siostrzanych festiwali, który Fundacja Szalonego Kapelusznika musiała przenieść na rok następny, to organizatorzy podkreślają, że nie składają jeszcze broni. Zapowiadają, że choć w innej niż festiwalowa formie, chcieliby się jeszcze w tym roku spotkać z wami w realnym świecie, o ile tylko sytuacja na to pozwoli. Sami jesteśmy ciekawi, co kryje się pod tak enigmatycznym sformułowaniem, obiecujemy więc śledzić na bieżąco ten temat i podzielić się z wami informacjami gdy tylko sami dowiemy się jakie niespodzianki ukrywają jeszcze w zanadrzu organizatorzy...

Organizatorzy ogłosili również, że przyszłoroczny Festiwal Fantastyki Twierdza odbędzie się w dniach 3-5 września 2021 r. A zatem do zobaczenia za rok!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.