Tegoroczny Copernicon odwołany!

Stało się to, czego spodziewało się wielu miłośników fantastyki. Tegoroczna edycja toruńskiego festiwalu fantastyki Copernicon została odwołana!

Powodem takiej decyzji jest oczywiście trwająca pandemia koronawirusa. W związku z tym najbliższy Copernicon odbędzie się dopiero we wrześniu 2021 r. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów konwentu:

 

Drodzy uczestnicy, wiemy, że bardzo długo kazaliśmy Wam czekać na to ogłoszenie. Bardzo przepraszamy. Do ostatniej chwili walczyliśmy i staraliśmy się znaleźć formułę, która pozwoliła by nam zorganizować dla Was Copernicon we wrześniu. Niestety sytuacja jest zbyt nieprzewidywalna a ryzyko związane z epidemią wciąż bardzo wysokie. Mając więc na uwadze bezpieczeństwo Wasze oraz naszych kadr i organizatorów, po rozmowach z naszymi partnerami i przedstawicielami instytucji, które co roku użyczają nam lokalizacji zdecydowaliśmy, że najbliższa edycja Coperniconu odbędzie się za rok. Już niedługo ogłosimy Wam planowaną datę. Obiecujemy też, że postaramy się Wam to wynagrodzić i nie tylko za rok zorganizujemy edycję, która będzie jeszcze lepsza i bardziej niezapomniana niż wszystkie pozostałe, ale dołożymy też wszelkich starań, żeby umilić Wam czas oczekiwania :) Dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi i do zobaczenia we wrześniu 2021 roku w Toruniu!

Pozostaje nam dołączyć do życzeń organizatorów Coperniconu i... do zobaczenia za rok!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.