Zakonki 2020 odwołane!

Tegoroczny kalendarz konwentowy uszczuplił się właśnie o kolejną imprezę. Tym razem decyzję o odwołaniu zapowiedzianego wcześniej wydarzenia podjęli organizatorzy Zakonek.

Powód? Oczywiście pandemia koronawirusa i wiążące się z tym zagrożenie zdrowia. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów:

 

Szanowne Uczestniczki oraz Szanowni Uczestnicy,

po przeanalizowaniu informacji o stanie epidemii covid-19 w kraju jak i na świecie podjęliśmy decyzję o odwołaniu XIII edycji Zakonek.

Priorytetem dla nas jest wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo, którego nie jesteśmy w stanie w pełni zagwarantować przy obecnej sytuacji.

Ta decyzja to wynik wielogodzinnych debat oraz ankiet w naszym organizatorskim gronie. Bardzo chcieliśmy, aby tegoroczna impreza się odbyła, tak samo jak wy. Niestety, nie możemy wam zagwarantować 100% bezpieczeństwa. Nie wspominając o fakcie, że wszelkie plany budowlane zostały wstrzymane ze względu wcześniejszych obostrzeń.

Liczymy, że nas zrozumiecie oraz wesprzecie zostając z nami do kolejnej edycji, która odbędzie się w 2021!

Wasi kochani Zakonkowi Orgowie

Pozostaje zatem mieć nadzieję, że Zakonki 2021 odbędą się już bez żadnych problemów. Oby do przyszłego roku!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.