"World of Warcraft: Kronika. Tom II" pod lupą Enklawy!

Wydany w zeszłym roku pierwszy tom Kroniki World of Warcraft okazał się prawdziwą gratką dla każdego fana uniwersum stworzonego przez Blizzarda. Na szczęście wyd. Insignis poszło za ciosem i niedawno wydało kolejną część monumentalnego dzieła. Czy warto po nie sięgnąć?

Nad tą kwestią głowił się nasz korespondent z Azerothu, Murky:

 

Pierwszy tom Kroniki osłodził mi końcówkę zeszłego roku, ale do dziś nie do końca wierzę, że Insignis w ogóle zdecydowało się go u nas wydać. Zdaję sobie sprawę, że Warcraft cieszy się w Polsce sporą popularnością, ale nie sądziłem że aż tak wielką, by zaryzykować wypuszczenie na rynek tak specyficznego produktu – mówimy przecież o czymś w rodzaju podręcznika do historii nieistniejącego świata. Nikt poza najwierniejszym fanem nie spojrzy przecież nawet w jego kierunku i w sumie trudno się dziwić. Jeśli jednak należycie do tego grona, trudno o większy skarb. Z tym większą radością przyjmiecie zapewne tom drugi.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznajcie się z całą recenzją książki World of Warcraft: Kronika. Tom II.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.