"Tron tyrana", grand finale opowieści o Wielkich Płaszczach, w księgarniach już za tydzień!

Niemal dokładnie tydzień dzieli nas od premiery kolejnej powieści Sebastiena de Castella, która nosi tytuł Tron tyrana. Jest to czwarty i zarazem ostatni tom przygód Falcia val Monda oraz Wielkich Płaszczy.

Wielkie Płaszcze, legendarni wędrowni trybuni, szkoleni na prawdziwych mistrzów pojedynku, którzy przysięgli zaprowadzić porządek w świecie pełnym zepsucia i korupcji, powracają.

Po latach zmagań i poświęceń Pierwszy Kantor Falcio val Mond jest bliski wypełnienia swojej ostatniej misji. Jej celem jest osadzenie na tronie Aline – córki króla. Tylko tym sposobem można raz na zawsze przywrócić Tristii praworządność.

 

Jak to jednak u Wielkich Płaszczy bywa, sprawy bardzo się komplikują. W sąsiednim kraju nowy przywódca Avares jednoczy barbarzyńskie armie, które od lat zagrażają granicom Tristii. Na domiar złego zyskał nowego sojusznika. Jest nim Trin, która dwukrotnie próbowała zabić Aline, by zagarnąć tron Tristii. Przy wsparciu armii Avaresa dowodzonych przez żądnego krwi wojownika, Trin wydaje się nie do powstrzymania…

Finał serii Wielkie Płaszcze zawita do księgarń już 2 września nakładem wyd. Insignis. Powieść de Castella można już jednak zamawiać w przedsprzedaży.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.