Nowa powieść w świecie World of Warcraft już wkrótce w księgarniach!

Już 27 października członkowie Przymierza i Hordy wyruszą w zaświaty w ramach nowego dodatku do World of Warcraft pt. Shadowlands. Zanim to jednak nastąpi, warto sięgnąć po wprowadzającą w fabułę rozszerzenia powieść Przebudzenie cieni.

Nowa książka sygnowana logiem World of Warcraft ukaże się nakładem wyd. Insignis. Tytułem wstępu:

 

Czwarta Wojna, zwana Wojną Krwi, dobiegła końca, lecz jej główna prowodyrka nie została ukarana i przebywa wciąż na wolności. Sylwana Bieżywiatr dopuściła się nieludzkich okrucieństw, paląc Teldrassil, Drzewo Świata, które w swej potężnej koronie kryło stolicę nocnych elfów. Pomimo szybkiej akcji ratunkowej tamtego dnia wiele istnień zginęło w płomieniach, a ci, którzy przeżyli, nie spoczną, póki nie doprowadzą Sylwany przed oblicze sprawiedliwości. Królowa Banshee realizując swe mroczne zamiary odwróciła się od wszystkich, nawet od własnego ludu i tych, których poprzysięgła chronić.

Jak Azeroth długa i szeroka tropiciele Przymierza i Hordy przeczesują lądy w poszukiwaniu zdrajczyni, ale chociaż ta pozostaje wciąż nieuchwytna, jej poplecznicy nie próżnują, czyniąc przygotowania do kolejnego etapu planu Sylwany, który na zawsze odmieni oblicze świata śmiertelników.

Madeleine Roux, autorka bestsellerów New York Timesa, wprowadza czytelników w wydarzenia będące wstępem do nadchodzącego dodatku do World of Warcraft: Shadowlands. Zanim jednak wkroczą do tytułowej Krainy Cieni, będącej odpowiednikiem zaświatów, do których trafiają dusze poległych, odwiedzą antyczną krainę trolli - Zandalar. To właśnie tam Nathanos Herold Plagi, prawa ręka Sylwany, rozpoczął polowanie na zdobycz, jakiej nikt do tej pory nie ośmielił się niepokoić – czyli na samego loa mogił, bóstwa śmierci, Bansamdiego. Nathanos nie cofnie się przed niczym, żeby zadowolić swoją Mroczną Panią. Bóg umarłych ma jednak po swojej stronie potężnych sprzymierzeńców oraz zahartowanych w bojach czempionów Hordy. Która ze stron okaże się górą? Co przeważy? Fanatyczne oddanie czy wiara i honor?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania poznamy niebawem, bowiem premierę powieści World of Warcraft: Przebudzenie cieni zaplanowano na 16 września. Powieść Madeleine Roux już teraz można zamawiać w przedsprzedaży.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.