"Przebudzenie cieni", nowa oficjalna powieść ze świata World of Warcraft, od dziś w księgarniach!

Od dzisiaj w księgarniach można znaleźć powieść Madeleine Roux World of Warcraft: Przebudzenie cieni. Opowieść wprowadza miłośników tego uniwersum do fabuły nowego dodatku do World of Warcraft pt. Shadowlands.

Nowa książka osadzona w świecie WoW-a ukazała się nakładem wyd. Insignis. Czego się po niej spodziewać?

 

„Horda jest niczym!” – trzy słowa wystarczyły, aby wszyscy poznali prawdziwe oblicze Sylwany Bieżywiatr. Wybrana na wodza, obrońcę i głównodowodzącą połączonymi ludami Hordy spiskowała za jej plecami, układając powoli swe mroczne plany. Odejście Sylwany nie tylko pozostawiło Hordę bez przywódcy, ale oznaczało też całkowitą przebudowę u szczytu władzy. Powołany od pierwszych dni istnienia Hordy urząd Wodza stracił rację bytu. Pierwszy raz w historii o dalszych losach frakcji decydować będzie Rada złożona z przedstawicieli wszystkich ras wchodzących w jej skład. Jak odnajdzie się Horda w nowej rzeczywistości? Czy odkryje na nowo dawne ideały i to, co czyniło ją silną w przeszłości?

Sięgając po „Przebudzenie Cieni” już na wstępie zrodzi się w czytelniku wiele pytań, których liczba będzie rosnąć wraz z lekturą kolejnych rozdziałów. Każda jednak tajemnica prędzej czy później będzie wyjaśniona, a skrywające ją cienie zostaną rozproszone.

Kto jeszcze nie jest zdecydowany na zakup, tego z pewnością zainteresuje darmowy fragment Przebudzenia cieni, który pojawił się na platformie ISSUU.

Ponadto z okazji premiery owej książki wyd. Insignis przygotowało promocję na inne powieści ze świata World of Warcraft, które można teraz kupić w cenie 19,90 zł za sztukę! Warto też zwrócić uwagę na specjalną ofertę, w ramach której zestaw World of Warcraft: Kronika. Tom 2 + World of Warcraft. Wielka księga Pop-UP jest dostępny za jedyne 149,91 zł. Ta ostatnia oferta jest jednak limitowana do zaledwie 100 zestawów, dlatego lepiej się spieszyć!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.