Polscy pisarze napiszą o gladiatorach. Premiera tematycznej antologii w listopadzie!

Fabryka Słów powraca do pomysłu wydawania tematycznych antologii złożonych z opowiadań napisanych przez polskich pisarzy. Najnowszy zbiór, Gladiatorzy, zawrze w sobie utwory kilkunastu różnych autorów - zarówno początkujących, jak i weteranów.

Na liście pisarzy znajdują się takie nazwiska jak Grzędowicz, Pilipiuk, Gołkowski, Kozak, Kossakowska czy Kołodziejczak, lecz sporo miejsca otrzymają również pisarze-fantaści nieznani szerokiej publice. Jak nietrudno zgadnąć, tematem przewodnim antologii są gladiatorzy, lecz bynajmniej nie tylko ci antyczni!

 

Morituri te salutant!

Od skrwawionego piasku Koloseum, przez śmiertelnie niebezpieczne zakątki Zony aż po inteligentne nawierzchnie kosmicznych aren przyszłości – odwieczne pozdrowienie Gladiatorów rozbrzmiewać będzie wszędzie i zawsze.

Uzbrojeni w elektryczne lance, broń kwantową, nóż czy gołe pięści. Odziani w zbroje wzmacnianie medycznymi modułami albo w kawałek brudnej szmaty. Sprzedani, porwani, zmuszeni do walki lub wychodzący na arenę z własnej woli. Ludzie, anioły, roboty, bestie. Może ich różnić wszystko, ale zawsze łączyć będzie jedno – ich życie trwać będzie tyle, ile aplauz pijanej krwią widowni.

Premierę antologii Gladiatorzy zaplanowano na 13 listopada. Więcej informacji o niej znajdziecie na naszej stronie książki.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.