Trzeci tom "SybirPunka" od dziś w księgarniach!

Sprawy się mocno skomplikowały, jednak Chudy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Najwyższa pora powrócić do NeoSybirska, ponieważ SybirPunk. Vol. 3 właśnie wylądował w księgarniach!

Nowa powieść Michała Gołkowskiego ukazała się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wstępu:

 

Nigdy nie ma tak dobrze, żeby się wszystko nie rypło.Zmuszony z własnej woli oddać to, co nigdy mu się nie należało, oszukany przez samego siebie, ze złamanym sercem i żebrami, Saszka zwany Chudym musi wziąć się w garść i spróbować odpowiedzieć na pytanie: co się, do ciężkiej Anielki, w ogóle stało?!

Bez pieniędzy, bez czasu na złapanie oddechu i bez kolejnej działki synty, nasz bohater, o którego nie prosiliśmy, ale na którego zasługujemy, rusza w zasypany śniegiem NeoSybirsk, aby skrzyknąć tych, na których jeszcze może liczyć i wreszcie zobaczyć, ile warte są kordialne zapewnienia o przyjaźni, wierności i braterstwie.To jest ten moment, kiedy człowiek dotyka nogami dna, odbija się mocno i zaczyna płynąć ku powierzchni w nadziei, że starczy mu powietrza... Albo, że w najgorszym razie zdąży złapać za nogi tego, który może nie do końca jest wszystkiemu winien, ale i tak zasłużył na los, który go czeka.

Więcej informacji o ostatnim tomie cyberpunkowej trylogii Gołkowskiego znajdziecie na naszej stronie książki. Polecam również zapoznać się z naszymi recenzjami pierwszego i drugiego tomu cyklu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.