"Nawałnica mieczy" George'a R. R. Martina dostępna w wersji ilustrowanej

Nawałnica mieczy, trzeci tom popularnej Gry o tron, doczekał się właśnie kolejnego wznowienia. Najnowsze wydanie książki George'a R. R. Martina wyróżnia się pięknymi ilustracjami.

Zysk i S-ka, polski wydawca tej sagi fantasy, tego samego dnia wypuścił do księgarń nowe odsłony obu części powieści - Stali i śniegu oraz Krwi i złota. Przypomnijmy najważniejsze informacje fabularne:

 

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki.

Tymczasem wygnana królowa Daenerys, pani ostatnich trzech smoków na świecie, wędruje przez krwawiący kontynent, zbiera siły i gromadzi sojuszników, pragnąc odzyskać koronę, którą uważa za swoją.

Gdy wrogie armie przygotowują się do decydującego starcia, zza granic cywilizacji przybywa armia dzikich - barbarzyńców pragnących podbić Siedem Królestw. Za nimi maszeruje horda mitycznych Innych, prowadzących armię żywych trupów...

Więcej informacji o nowym wydaniu Nawałnicy mieczy znajdziecie na naszych stronach Stali i śniegu oraz Krwi i złota.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.