Nowe wydanie "Wypychacza zwierząt" już za tydzień

Od ostatniego wydania Wypychacza zwierząt, cenionego zbioru opowiadań Jarosława Grzędowicza, minęło już ponad sześć lat. Nic zatem dziwnego, że Fabryka Słów postanowiła wznowić tę antologię, co nastąpi już za tydzień!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zetknąć się z tą częścią twórczości polskiego pisarza, przytaczamy poniżej opis wydawcy:

 

Spokojnie, to tylko fikcja... Czyżby?

A więc wierzysz w to, co widzisz... Strzeż się! Bo znane i bezpieczne bywa podstępne. Zbłądzić możesz, podążając jedną z dróg, gdy wiele innych w zasięgu wzroku. Przyszłość jawi się milionem możliwości, ale to teraźniejszość Cię zaskoczy. Przesuń kamień, a runie imperium.

A więc ufasz rozumowi… Najwyraźniej pracownię wypychacza zwierząt odwiedzić musisz, na pokład U-boota wsiąść, przeżyć pocałunek Loisetty, przetrwać syberyjską zamieć, posłuchać pożegnalnego blues'a albo specjałów kuchni Wschodu skosztować. Zaprasza autor „Księgi Jesiennych Demonów”.

Oto kolejna – pełna niesamowitości, wyrazistych bohaterów i mrocznej tajemnicy – antologia jego opowiadań. A liczba ich... 13.

Wypychacz zwierząt w nowym wydaniu zawita do księgarń 21 stycznia. Więcej informacji o książce znajdziecie na poświęconej jej stronie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.