"Łzy diabła" Magdaleny Kozak niebawem dostępne w nowej odsłonie

Łez diabła, jednej z najnowszych książek Magdaleny Kozak, próżno szukać w księgarniach. Na szczęście niebawem dzieło pisarki doczeka się wznowienia w zupełnie nowej szacie graficznej.

Drugie wydanie książki jest przygotowywane przez Fabrykę Słów. Tytułem wstępu:

 

Duch wojownika jest wieczny. Nie zmienią go ani czas, ani miejsce, ani okoliczności. Wojownik będzie szedł za swoją Sprawą, bez względu na to, jak bardzo poranią go kamienie leżące na ścieżce. Będzie szedł, choćby brakło tchu. A gdy już padnie na kolana i nie będzie miał siły wstać, będzie się czołgał. Po tym poznaje się prawdziwego Wojownika.

Królestwo Farji znowu wyrusza na wojnę przeciw dzikim, górskim plemionom. Tradycja nakazuje Farjanom wysyłać kolejnych synów na śmierć. Tradycja nakazuje Wysokim wysyłać kolejnych synów na smierć. Wieczna wojna, napędzana wściekłą wrogością i interesami obcych mocarstw. A gdy zakończy się kolejna bitwa, nad poszarpanymi, zwęglonymi ciałami, przez jęki wykrwawiających się rannych wiatr poniesie odwieczną pieśń:

Premiere nowego wydania Łez diabła zaplanowano na 12 marca. Na razie polecamy zapoznać się z darmowym fragmentem powieści oraz szczegółowymi informacjami o niej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.