"To" Stephena Kinga już dostępne w nowym wydaniu

Książki Stephena Kinga niezmiennie rozchodzą się jak świeże bułeczki - i to nawet w przypadku tak starych dzieł mistrza jak To. Po zaledwie dwóch latach do księgarń trafiło właśnie nowe wydanie tego horroru.

Wznowienie nie różni się jednak zbytnio od wersji sprzed dwóćh lat - okładkę ponownie zdobi kadr z ekranizacji Tego. A co w środku? Przypomnijmy...

 

Derry w stanie Maine to miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zalęgło się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postaci – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec To. I dlatego właśnie one stają do walki z potworem.

Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

Więcej informacji o nowym wydaniu jednej z najstraszniejszych książek Stephena Kinga znajdziecie na naszej stronie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.