"Północna granica" Feliksa W. Kresa wkrótce dostępna w nowym wydaniu!

Za niewiele ponad tydzień do księgarń zawita wznowienie Północnej granicy Feliksa W. Kresa. Nowe, poprawione wydanie tej klasycznej polskiej fantasy zostało opatrzone ilustracjami samego Przemysława "Trusta" Truścińskiego.

Wszystko wydarzy się za sprawą wyd. Fabryka Słów. Kto jeszcze nie miał styczności z Księgą Całości i światem Szereru, przypominamy:

 

Na początku była Szerń. Objęła we władanie świat i tchnęła inteligencję w trzy gatunki: ludzi, koty i sępy. A potem znad Bezmiarów nadciągnął Aler i stworzył własne rozumne istoty. Rozpoczęła się wojna potęg, która trwa do dziś.

Armektańscy legioniści od setek lat stoją na straży i przelewają krew, by zagrodzić alerskim bestiom drogę w głąb kontynentu. Nieustępliwie trwają w zasypywanych śniegiem stanicach, wyjeżdżają na patrole, z których część z nich nigdy nie wróci. Nadchodzi jednak czas zmian. Czas, gdy poświęcenie, determinacja i śmierć setek już nie wystarczą, by zapewnić bezpieczeństwo setkom tysięcy.

Nadchodzi Czas Przesunięcia i bitwa, o której nie usłyszą na dworach Szereru. Bo nie będzie nikogo, kto mógłby o niej opowiedzieć.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie nowego wydania Północnej granicy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.