Nowe wydanie powieści "Jaina Proudmoore. Wichry wojny" pod lupą Enklawy

Kilka dni temu do polskich księgarń zawitała kolejna pozycja z serii Blizzard Legends - World of Warcraft. Jaina Proudmoore. Wichry wojny. Powieść Christie Golden ukazała się na naszym rynku już po raz drugi. Czego się po niej spodziewać?

Odpowiedzi na to pytanie poszukał w swojej recenzji nasz naczelny kronikarz Azeroth, Murky. Tytułem wprowadzenia:

 

Tempo, z jakim Insignis pompuje na nasz rynek kolejne pozycje ze świata Warcrafta zadziwia, ale też cieszy, bo rodzimi fani uniwersum są wreszcie na bieżąco z nowościami, a dodatkowo mają okazję nadrobić zaległości. W przypadku Wichrów wojny mamy do czynienia z nieco bardziej złożonym przypadkiem, bo książka ukazała się na zachodzie w 2012 roku i wówczas za sprawą Fabryki Słów po raz pierwszy trafiła też nad Wisłę. Jeśli przegapiliście tamtą okazję, warto się zainteresować, bo poświęcono ją interesującemu dla Azeroth okresowi.

Zaintrygowani? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z kompletną recenzją książki World of Warcraft. Jaina Proudmoore. Wichry wojny.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.