Festiwal Fantastyki Twierdza wystartował z crowdfundingową zbiórką na rzecz VI edycji

W dobie pandemii crowdfunding okazuje się niezwykle istotny dla przetrwania wielu ciekawych inicjatyw kulturalnych. Takim bez wątpienia jest Festiwal Fantastyki Twierdza, który właśnie poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe właśnie tego rodzaju.

Organizatorzy Twierdzy starają się robić wszystko, by tegoroczna edycja konwentu nie podzieliła losu odwołanej już Cytadeli. Szansą na pozytywne zakończenie tej historii jest właśnie zbiórka crowdfundingowa rozpoczęta na platformie OdpalProjekt.pl. Obecnie jest to jedyna forma zakupu biletów i karnetów, w tym także rodzinnych. Jeśli zebranie minimalnej kwoty nie powiedzie się, Festiwal Fantastyki Twierdza nie odbędzie się w tym roku.

Twierdza 2021 została zaplanowana na 3-5 września i, jeśli wszystko pójdzie po myśli jej organizatorów, tradycyjnie odbędzie się w Twierdzy Boyen k. Giżycka. Jeśli zatem nie jest wam obojętny los tego konwentu, warto rozważyć wpłatę i przekazać informację dalej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.