Copernicon 2021: przyjmowanie fanowskich punktów programu rozpoczęte

Copernicon od początku swojego istnienia był konwentem stworzonym przez fanów dla fanów. Nie inaczej będzie i w tym roku, o czym przekonuje otwarcie możliwości zgłaszania własnych punktów programu.

Tegoroczna odsłona toruńskiego festiwalu fantastyki wyjątkowo odbędzie się online z wykorzystaniem aplikacji Gather. To oznacza, że twórcy programu nie spotkają się z bezpośrednio z konwentowiczami, lecz nie powinno to przeszkadzać we wspólnej zabawie. Na uczestników Coperniconu czeka bowiem aż 12 bloków tematycznych: literacki, popkulturowy, popularnonaukowy, azjatycki, konkursowy, okołofestiwalowy, LARP, RPG, gry karciane, gry planszowe, gry bitewne oraz gry elektroniczne, muzyczne i konsolowe.

Własne punkty programu można zgłaszać do 16 sierpnia poprzez formularz na oficjalnej stronie Coperniconu. Mile widziane są zarówno zgłoszenia prelekcji, paneli dyskusyjnych, warsztatów, konkursów, sesji RPG oraz LARP i innych. Minimalny czas trwania punktu programu to 45 minut, a maksymalny - 4 godziny i 45 minut. 

Przypomnijmy, że Copernicon 2021 odbędzie się w dniach 24-26 września i bedzie go można doświadczyć jedynie "w cyberprzestrzeni".


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.