"Cena milczenia" Jakuba Pawełka od dziś w księgarniach

Jakub Pawełek jest już uznanym autorem na rynku thrillerów wojennych, a jednocześnie osobą całkowicie anonimową dla czytelnika polskiej fantastyki. To jednak może wkrótce się zmienić, ponieważ dziś swoją premierę ma Cena milczenia.

Najnowsza powieść została wydana przez wyd. War Book i, jeśli sądzić po opisie wydawcy, zapowiada się na pełnokrwiste militarne fantasy.

 

Kanion to przerażające miejsce. Pełna skalistych, ostrych jak brzytwa zębów, duszna od morowego powietrza rozpadlina. Śmierć, to pewna śmierć – tak wam powiem, zacni ludzie.

Dobrze, żeśmy przed wiekami wypędzili tam Najeźdźców, którzy chcieli zepchnąć nas do morza i omal nie potopili nas jak kocięta.

Ale odzyskaliśmy nasze plaże, Rozlewisko Wezery, największy szlak handlowy, o który cały czas bezpardonowo, toczymy miedzy sobą wojny.

Mamy swoich odchodzących w niełaskę czarowników, mamy nowa magie – inżynierów, którzy jak lubią mawiać – parą i ogniem wprowadza nasz świat w przyszłość. Mamy nasz świat, kontynent, królestwa i księstewka, od morza, aż po Góry Kolumnowe i wybity w nich Kanion...

Szczegółowe informacje o najnowszej powieści Jakuba Pawełka znajdziecie na naszej stronie Ceny milczenia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.