Bachanalia Fantastyczne 2021: akredytacje oraz nabór punktów programu już dostępne

Organizatorzy tegorocznych Bachanalii Fantastycznych udostępnili formularze do rejestrowania akredytacji oraz zgłaszania własnych punktów programu. Zainteresowanie w tym roku jest szczególnie duże, bowiem zielonogórski konwent odbędzie się w randze Polconu.

Bachanalia Fantastyczne 2021 jak co roku będą darmowe - dokonanie bezpłatnej rejestracji gwarantuje bilet wstępu na imprezę. Jeśli jednak ktoś chciałby uzyskać możliwość głosowania w plebiscycie na Nagrodę Literacką im. Janusza A. Zajdla oraz konkursową antologię, będzie musiał wysupłać 20 zł na Akredytacją Polconową  - Stacjonarną lub Zdalną. Tyle samo należy zapłacić za najnowszą antologię Fantazje Zielonogórskie, natomiast chętni na konwentowe koszulki muszą liczyć się z dodatkowym kosztem 45 zł.

Wszystko to i jeszcze więcej można otrzymać poprzez zakup tzw. Golden Ticketa. Nabywcy tegoż będą również osobno obsługiwani przy wejściu na teren Bachanaliów! Taka ekskluzywna oferta oznacza jednak wydanie 100 zł.

 

Zarejestrowanie akredytacji jest możliwe na oficjalnej stronie konwentu. Tam też można już zgłaszać własne atrakcje, co jest oczywiście niezbędne dla każdego, kto chciałby podczas tegorocznych Bachanaliów dołączyć do grona twórców programu.

Bachanalia Fantastyczne 2021, w tym roku w randze Polconu, odbędą się w Zielonej Górze w dniach 15-17 października. Więcej informacji wkrótce.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.