Copernicon 2021: pełny program dostępny

Już za 10 dni rozpocznie się pierwszy Copernicon "w Cyberprzestrzeni". Organizatorzy wydarzenia online opublikowali właśnie jego pełny program.

Tegoroczna odsłona toruńskiego festiwalu fantastyki odbędzie się przy pomocy aplikacji Gather Town. Umożliwia ona uczestnictwo w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami.

W tym roku program wydarzenia składa się z aż 11 bloków tematycznych: azjatyckiego, popkulturowego, literackiego, popularnonaukowego, gier planszowych, gier elektronicznych, RPG, sesji RPG, konkursowego, okołofestiwalowego, a także spotkań fandomowych. Do dyspozycji uczestników będzie kilkaset godzin atrakcji, które rozpoczną się w piątek o godz. 16:00, a zakończą w niedzielę o godz. 17:00. Ze szczegółowym programem można zapoznać się pod tym linkiem: https://copernicon.pl/program/

 

Został on ujęty zarówno w jednej, dużej tabeli umożliwiającej całościowe przeglądanie programu, jak i z podziałem na poszczególne bloki zawierającym również krótki opis atrakcji.

Część programu będzie współtworzona przez gości Festiwalu. Wśród nich znajdą się zarówno pisarze, twórcy internetowi oraz eksperci w swoich popkulturowych dziedzinach. Szczegółowa lista gości znajduje się pod tym adresem: https://copernicon.pl/goscie/

Copernicon 2021 rozpocznie się już 24 września i potrwa przez cały weekend do 26 września. Festiwal odbywa się dzięki wsparciu w postaci dofinansowania z Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wydziału Kultury Miasta Toruń.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.