Nowe wydanie trylogii "Diablo. Wojna Grzechu" już w księgarniach!

Niecały tydzień temu miłośnicy Diablo uzyskali możliwość powrotu do świata Sanktuarium za sprawą gry Diablo II: Resurrected. Teraz mogą odświeżyć sobie kolejną część historii tego uniwersum, a to dzięki nowemu wydaniu trylogii Wojna Grzechu pióra Richarda A. Knaaka.

Przygotowane specjalnie z okazji premiery ww. gry nowe wydanie Wojny Grzechu to prawdziwa gratka dla każdego fana piekielnego świata Blizzarda oraz dobrej fantastyki. Liczący ponad tysiąc stron tom zawiera wszystkie trzy części mrocznej trylogii: Prawo krwi, Smocze łuski oraz Fałszywy prorok. Nowe, imponujące wydanie w twardej oprawie pozwala czytelnikowi poznać w całości tę klasyczną serię powieści z uniwersum Diablo.

 

Świat był wtedy młody i niewielu wiedziało, że został nazwany Sanktuarium. (…) Imiona takie jak Inarius, Diablo, Rathma, Mefisto i Baal – miana tych potężnych i często budzących powszechny strach – nie gościły jeszcze wtedy na wargach śmiertelników.

Diablo. Wojna Grzechu to mroczna trylogia, która zabiera czytelników w odległą przeszłość – blisko trzy tysiące lat przed tym, nim mrok pochłonął Tristram. Richard A. Knaak – autor bestsellerów z listy New York Timesa – ukazuje świat Sanktuarium na długo przed tym, zanim stawiliśmy czoła Diablo i jego piekielnym pobratymcom. Nie oznacza to wszak, że były to spokojniejsze czasy. Wręcz przeciwnie – Sanktuarium ukazane w trylogii jest obiektem cichej wojny o dusze śmiertelników, w której siły Królestwa Niebios oraz moce Płonących Piekieł subtelnie, lecz bezwzględnie dążą do dominacji nad domeną ludzi.

Czytelnik podąża śladami Uldyzjana – człowieka, który nade wszystko stara się trzymać z dala od panoszących się w Sanktuarium nowych religii, będących na usługach obu stronnictw Wiecznego Konfliktu. Los jednak chciał, że ten zwykły śmiertelnik ma już wkrótce odegrać decydującą rolę w wojnie, w której zwycięzcy będą zarazem przegranymi…

Jak powstał świat Sanktuarium? Skąd wzięli się Nefalemowie? Czy w wojnę o dusze ludzi zamieszane są jeszcze inne siły? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w trylogii Diablo. Wojna Grzechu.

Szczegółowe informacje o kompletnym wydaniu Wojny Grzechu znajdziecie na jego Enklawowej stronie. Monumentalny tom można już zamawiać m.in. w księgarniach Empiku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.