"Malowany Człowiek" Petera V. Bretta wkrótce dostępny w jednotomowym wydaniu

Fabryka Słów szykuje prawdziwą gratkę dla miłośników Cyklu Demonicznego Petera V. Bretta. Wkrótce do polskich księgarń zawita nowe, jednotomowe wydanie pierwszej części historii, która nosi tytuł Malowany Człowiek.

Jeśli ktoś jeszcze nie zetknął się z twórczością Bretta, przypominamy:

 

Zaszczuta i zdziesiątkowana ludzkość przeklina noc.

Z każdym zmierzchem, w oparach mgły, nadchodzą opętane żądzą mordu bestie. Przerażeni ludzie chronią się za magicznymi runami. Rzeź ustaje bladym świtem, gdy światło zapędza demony z powrotem w Otchłań.

Wydaje się, że nikt ani nic nie zdoła powstrzymać otchłańców, kładąc tym samym kres zagładzie. W tym dogorywającym świecie dorasta troje młodych ludzi.

Bohaterski Arlen, przekonany, że większym od nocnego zła przekleństwem jest strach przepełniający ludzkie serca. Leesha – jej życie zrujnowało jedno proste kłamstwo – nowicjuszka u starej Zielarki. I Rojer, którego los na zawsze odmienił wędrowny Minstrel, wygrywając mu na skrzypkach skoczną melodię.

Tych troje ma coś wspólnego – są uparci i przeczuwają, że prawda o świecie nie kończy się na tym, co im powiedziano. Czy odważą się jej poszukać, opuszczając chroniony runami azyl?

Nowe, liczące sobie ponad 800 stron wydanie Malowanego Człowieka ukaże się już 5 listopada. Książkę będzie można nabyć zarówno w miękkiej, jak i twardej oprawie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.