Antologia słowiańskich opowiadań "Nawia" od dziś w księgarniach

Przełom października i listopada sprzyja snuciu opowieści z pogranicza świata żywych i umarłych - także tych słowiańskich. Nic zatem dziwnego, że to właśnie dziś do księgarń zawitała nowa antologia takich opowiadań, którą zatytułowano po prostu Nawia.

Wydany przez Uroborosa zbiór opowiadań zawiera w sobie utwory takich pisarzy jak Rafał Dębski, Marta Krajewska, Katarzyna Miszczuk, Marcin Mortka, Marcin Podlewski, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska i Anna Szumacher. Tytułem wstępu:

 

Silne bohaterki kobiece w różnorodnych, często zaskakujących odsłonach słowiańszczyzny.

Będzie można w niej spotkać zarówno współczesne szeptuchy, szamanki, demonice i boginki, jak i ich wcześniejsze wcielenia – sprzed wieków.

Czytelnicy będą mieli okazję wrócić do znanych już bohaterów z bestsellerowych książek, które już zdążyły podbić ich serca, jak i poznać zupełnie nowych.

Niebanalne wykorzystanie motywu silnej obecności duchowości Słowian i wierzeń naszych przodków w obszernej i różnorodnej księdze.

Więcej informacji o tej dzisiejszej, słowiańskiej premierze znajdziecie na naszej stronie Nawii.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.