"Arena dłużników", pierwszy tom nowego cyklu o Komorniku, od dziś w księgarniach!

Wszystko wskazywało na to, że przygody Ezekiela Siódmego dobiegły już końca. A jednak nie. Dziś bohater post-apokaliptycznego cyklu Michała Gołkowskiego powraca do księgarń, by służyć... na Arenie Dłużników.

Najnowsza odsłona Komornika ukazała się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wprowadzenia:

 

Ezekiel Siódmy – były Komornik, potem renegat i odszczepieniec, jedyny który przeżył Apokalipsę w pełnym tego słowa rozumieniu, obecnie nie-do-końca-z-własnej-woli pełniący Bardzo Ważne Obowiązki – usiłuje właśnie po raz n-ty zacząć wszystko od nowa, kiedy ktoś puka do drzwi jego skromnego lokum.

Okazuje się, że przy wysyłaniu zaproszeń na Wielki Bal Końca Świata wszyscy zapomnieli o jednym z gości. I teraz ten przychodzi nieproszony na pobojowisko po imprezie i mówi: o nie, kochany, to się tak nie skończy. Po moim trupie, a jeszcze chętniej, po twoim.

Nasz bohater nie ma wyboru: chowa klucz do mieszkania w jedynym miejscu, gdzie nie będzie szukać go wróg, po czym skacze na główkę ku rozkręcającemu się światu, licząc na to, że da radę odmienić bieg wydarzeń i zapobiec początkowi Apokalipsy.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie Areny Dłużników. Warto dodać, że wydaniu książki towarzyszy premiera gry osadzonej w tym samym świecie - Komornik: Nieskruszony.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.