Nowe wydanie "Pani dobrego znaku" Feliksa W. Kresa już w przyszłym tygodniu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery pierwszego tomu nowego wydania powieści Feliksa W. Kresa pt. Pani dobrego znaku. Jest to piąta część kultowego cyklu fantasy Księga Całości.

Za wznowieniem stoi wyd. Fabryka Słów, która nadało książce podtytuł Wieczny pokój. Czego można oczekiwać po tej pozycji? Spieszymy z przypomnieniem:

 

Każdy kraj ma swoje legendy. Serce Dartanu bije dla tych o rycerskiej chwale. Ile w tej chwale pozostało honoru, przekona się Ezena - wyzwolona niewolnica postawiona przez umierającego księcia na czele największego majątku Cesarstwa.

W krainie rządzonej przez mężczyzn, kobieta sięgnie po władzę. Bez sprzymierzeńców, bez przyjaciół, mając po swojej stronie tylko najdroższą niewolnicę królestwa i bezgraniczną wiarę zmarłego.W walce o Sey Aye nie będzie litości, miłosierdzia ani godności.

Ale będą o niej śpiewać pieśni.

Premierę nowego wydania pierwszego tomu Pani dobrego znaku zaplanowano na 26 listopada. Więcej informacji o książce znajdziecie na jej Enklawowej stronie. Warto zapoznać się również z niej fragmentem utworu dostępnym na platformie ISSUU.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.