"Horda" Krzysztofa Haladyna już dostępna - tylko w e-booku!

Nowa post-apokaliptyczna powieść Krzysztofa Haladyna pt. Horda jest już dostępna w sprzedaży. Co ciekawe - jedynie w formie e-booku, co ma stanowić swoisty eksperyment.

Książka ukazała się nakładem Fabryki Słów, która do tej pory była znana przede wszystkim z trzymania się "papierowej" formy wydawanych utworów. Z Hordą jest inaczej, bowiem ta nie posiada i nie będzie posiadać tradycyjnego wydania.

Jak się przyjmie ten eksperyment? Czas pokaże. Póki co warto przedstawić w kilku słowach samą Hordę:

 

Świat, który znamy skończył się 8 lat temu.

Czego nie zniszczyły bomby atomowe, dobiła broń biologiczna. Słońce zniknęło za całunem z sadzy unoszącej się w atmosferze i nastała wieczna zima.

Nieliczni ocaleńcy wegetują w swoich kryjówkach i każdego dnia walczą o przetrwanie. Z pozycji królów świata spadliśmy na sam dół łańcucha pokarmowego.

Marek rozumie nowe zasady. Gra zgodnie z nimi i dzięki temu od lat utrzymuje swoją rodzinę przy życiu. Nie szuka kłopotów, nie bawi się w samarytanina, nie współpracuje z nielicznymi koloniami.

Wszystko idzie dobrze, do dnia spotkania z rodziną wycieńczonych uciekinierów. Marek powinien był pamiętać, że kto ma miękkie serce powinien mieć twardą…

Wszak strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Chyba, że zginął w Ostatniej Wojnie.

Polecamy zapoznać się z fragmentem książki na ISSUU oraz fragmentem audiobooka w interpretacii Andrzeja Ferenca, który został wydany jako alternatywa dla e-booka. Ten ostatni odsłuchacie poniżej.

Więcej informacji o samej książce znajdziecie na naszej stronie Hordy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.