"Przewaga", drugi tom cyklu Narodziny Floty Jacka Campbella, od dziś w księgarniach

Historia Roba Geary'ego jako naczelnego obrońcy Glenlyona dopiero się rozpoczyna. Po tym, jak porucznikowi i jego ludziom udało się powstrzymać pierwszy atak Scathan w Awangardzie, nadchodzi kolejna próba, która rozegra się na kartach Przewagi - drugiego tomu cyklu Narodziny Floty.

Nowa powieść Jacka Campbella ukazała się dziś nakładem Fabryki Słów, która przedstawia książkę w następujący sposób:

 

Upłynęły trzy lata od wydarzeń na Glenlyon, kiedy Rob Geary oraz Mele Darcy stanęli na czele zorganizowanych naprędce sił zbrojnych, aby odeprzeć atak na swoją kolonię.

Jednak z trudem zażegnany konflikt wybucha ponownie, gdy Glenlyon podejmuje próbę utworzenia szlaku handlowego. Odizolowana, osamotniona kolonia pokłada nadzieje w nieformalnych umowach z innymi światami, mierzącymi się z podobnym zagrożeniem. Jednak światy zażarcie broniące swej niezależności, niełatwo przekonać do tego rodzaju zobowiązań. Podczas gdy politycy usiłują zawrzeć formalny układ, Geary i Darcy po raz kolejny muszą podjąć desperacką walkę w obronie swojego domu w nadziei, że wytrwają, dopóki nie przybędzie pomoc.

O ile w ogóle jakaś pomoc przybędzie.

Więcej informacji o kolejnej odsłonie przygód Geary'ego, Darcy i spółki znajdziecie na naszej stronie Przewagi.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.