Wielki finał Lit RPG "Droga Szamana" w księgarniach już za miesiąc!

Niezwykła przygoda Machana zbliża się do nieuchronnego końca. Niemal dokładnie za miesiąc do polskich księgarń zawita ostatnia część Lit RPG Droga Szamana, która nosi tytuł Na tropie stwórcy.

Siódma i zarazem ostatnia część popularnego cyklu Wasilija Machanienki ukaże się nakładem wyd. Insignis, które zapowiada książkę w następujący sposób:

 

Początki Machana w Barlionie – ziemi obiecanej graczy RPG, raju amatorów fantastycznych przygód, źródle godziwego zarobku dla zaradnych i rzutkich, ale także piekle dla niedolevelowanych i więźniów – były trudne: Dmitrij nie znał skomplikowanych i nieoczywistych reguł gry i błądził po omacku w nowej rzeczywistości. W końcu jednak w tym wyjątkowym wirtualnym świecie, który przez tyle miesięcy zastępował Machanowi prawdziwe życie, jego postać, czyli Szaman, stała się jednym z poważniejszych i liczących się (nomen omen) graczy. 

Czy dziś, po setkach zmagań, przygód, po zdobytych doświadczeniach i serii bolesnych kopniaków od losu, po wielu upadkach i wzlotach (dosłownie i w przenośni) Barliona jest jeszcze w stanie czymś zaskoczyć naszego bohatera?

A przecież jeszcze niedawno Machanowi wydawało się, że szósty etap gry jest zarazem ostatnim i że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Jednak życie – to wirtualne i to prawdziwe – niespodziewanie dokonało korekty kursu. Oto korporacja, której świat zawdzięcza Barlionę, postanowiła ożywić Pana Ciemności i całą jego armię. Iwanow, szef przedsiębiorstwa, osobiście wcisnął przycisk reaktywacji. Odrodził się Gieranika wraz ze swym Smokiem Ciemności. Tymczasem Szaman otrzymał od korporacyjnej wierchuszki propozycję nie do odrzucenia…

Premierę siódmej odsłony Drogi Szamana zaplanowano na 23 marca, lecz już teraz książkę można zamawiać w przedsprzedaży. Co więcej, każdy nabywca otrzyma dodatek specjalny - opowiadanie uzupełniające pt. Godzina bólu - oraz specjalny rabat 50% na wszystkie pozostałe tomy serii. Oferta obowiązuje tylko w księgarniach Empiku - do wyczerpania zapasów.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie powieści Na tropie stwórcy. Warto też dodać, że Wasilij Machanienko pracuje już nad nowym Lit RPG i niewykluczone, że i ono zostanie wydane nakładem wyd. Insignis.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.