Wiosenną edycję Warszawskich Targów Fantastyki odwiedziła rekordowa liczba uczestników

Miłośnicy szeroko pojętej fantastyki po raz kolejny mogli powitać wiosnę na Warszawskich Targach Fantastyki. Organizatorzy mogą pochwalić się, że tegoroczną, marcową edycję odwiedziła rekordowa liczba uczestników.

Wiosenne Targi nabrały iście mrocznego i tajemniczego klimatu dzięki licznym atrakcjom zorganizowanym dla uczestników. Tym razem każdy z nich mógł zanurzyć się w klimacie grozy w strefie Larpunka, popatrzeć z bliska na przerażającą, krwiożerczą roślinę (element scenografii musicalu Little Shop of Horrors Teatru muzycznego Proscenium) oraz zagrać sesje RPG pełne mrocznego klimatu w strefie Black Monk Games. Oczywiście nie zabrakło wielu Fantastycznych Gości, w tym tych związanych z Zewem Cthulhu oraz horrorem i grozą. Wisienką na torcie był premierowy pokaz pilotażowego odcinka serialu Diabeł Łańcucki na podstawie powieści Jacka Komudy w partnerskim kinie Helios. 

Sumarycznie ostatnie WTF-y ugościły 10374 uczestników i 127 wystawców. W obsłudze ich oraz 17 gości imprezy pomagało 18 helperów. Kolejna odsłona wydarzenia nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale zapewne należy spodziewać się jej najbliższej jesieni!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.