"Sługa honoru" zawita do księgarń już za tydzień

Tydzień - tyle niemal dokładnie dzieli nas od dnia, w którym do księgarń zawita nowa powieść Adama Przechrzty zatytułowana Sługa honoru. Jest to kolejny tom przygód Olafa Rudnickiego, stanowiący drugą część cyklu Materia Secunda.

Książka ukaże się nakładem wyd. Fabryka Słów, które przedstawia tę pozycję w następujący sposób:

 

Bój w Strażnicy Mgieł się skończył. Wielu towarzyszy broni Rudnickiego nie zobaczy już kolejnego świtu. Wielu jego wrogów- również.

Teraz najważniejsze to ostrzec Cesarza przed nadchodzącym zagrożeniem ze strony Białego Chanatu i uratować życie przyjaciela. Jednak spotkanie z córką przemytnika całkowicie zmieni priorytety Rudnickiego a upragniony powrót do domu uczyni niewyobrażalnie bolesnym.

Tymczasem na Ziemi Samarin stanie wobec katastrofalnego zagrożenia. Będzie potrzebował wszystkich sił i nadludzkiego szczęścia, żeby uratować carewicza Aleksandra, własny honor i życie.

Premierę Sługi honoru zaplanowano na 27 kwietnia. Na razie warto zapoznać sie z darmowym fragmentem utworu, który można przeczytać za pośrednictwem platformy ISSUU.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.