"Zagrabione życie i inne opowieści niesamowite" Susan Hill od dziś w księgarniach

Susan Hill należy do najpoczytniejszych brytyjskich pisarek grozy. Czytelnicy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać się na jej twórczości, mają teraz ku temu dobrą okazję, a to za sprawą premiery zbioru opowiadań Zagrabione życie i inne opowieści niesamowite.

Ta antologia krótkich utworów to blisko pół tysiąca stron zatrważających i zaskakujących historii o udaremnionych ambicjach, przerażającej zemście, nadprzyrodzonych siłach i nie tylko. Zysk i S-ka, który jest polskim wydawcą książki, przedstawia ją w następujący sposób:

 

Susan Hill, niekwestionowana dama angielskiej powieści grozy, doskonale wie, jak wywołać dreszcz lęku. Od przerażającego sekretu naukowca w Torbie podróżnej do nieuchronnych konsekwencji wybryku rozpieszczonej Leonory w Lalce i śmiertelnego niebezpieczeństwa, jakie stwarza pewien obraz Wenecji w Mężczyźnie z obrazu, opowieści Susan Hill wywołują autentyczny niepokój. Wyobraźnia i zręczność literacka autorki sprawiają, że jej opowiadania na długo zapadają w pamięć.

Szczegółowe informacje o tym wydaniu znajdziecie na naszej stronie Zagrabionego życia i innych opowieści niesamowitych.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.