"Żeglarze i jeźdźcy", nowy tom Księgi Całości, w księgarniach już za tydzień!

Fabryka Słów zakończyła już proces wznawiania Księgi Całości. Teraz przyszedł czas na coś specjalnego: zupełnie nowy zbiór opowiadań Feliksa W. Kresa osadzony w świecie Szereru, który nosi tytuł Żeglarze i jeźdźcy.

Czego spodziewać się po tej antologii? Z wyjaśnieniem spieszy sam wydawca:

 

Świat, czy to ten pod niebiem Szereru czy jakikolwiek inny, jest pełen zła. W opowieściach starych ludzi wciąż trwają okrutne wojny, łupieskie wyprawy, łzy kobiet i krew mężczyzn. Ale żadna z tych opowieści nie mówi o krzywdach wyrządzanych bez żadnego powodu, dla samej tylko zabawy.

Niektóre mówią o podłych zdradach popełnianych z szalonej miłości, przyjaźni zmienionej w zaciekłą nienawiść i bólu, który wydaje się nie do zniesienia.

Istnieją też inne opowieści, te które dają nadzieję. Opowieści o miłości, przyjaźni silniejszej niż śmierć i o niezrozumiałej łasce.

Wszystkie je można usłyszeć przy ogniskach pod niebem Szereru.

I właśnie zostały spisane.

Premierę Żeglarzy i jeźdźców zaplanowano na 3 czerwca. Szczegółowe informacje o tej książce znajdziecie pod powyższym linkiem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.