"Przetaina", pierwsza powieść fantasy Andrzeja Pilipiuka, już niedługo w księgarniach

Andrzej Pilipiuk jeszcze nigdy nie napisał powieści fantasy. Zawsze jednak musi być ten pierwszy raz, prawda? O tym, jak Wielki Grafoman odnajduje się w tym nurcie, będzie można przekonać się już za niewiele ponad tydzień, kiedy Przetaina zawita do księgarń.

Nowa powieść Pilipiuka ukaże się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wprowadzenia:

 

W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie im podzielić los Przodków, których cywilizację zmiótł z powierzchni ziemi olbrzymi kataklizm. Jedynym ratunkiem wydaje się ucieczka w głąb kontynentu, na nieznane ziemie zamieszkiwane przez obce i być może wrogie plemiona. W poszukiwaniu nowego miejsca do życia wyrusza wyprawa złożona ze śmiałków wskazanych przepowiednią. Być może połączenie na powrót dwóch zwaśnionych plemion odwróci los. Zadanie nie będzie jednak ani proste, ani bezpieczne, a na ścieżkach prowadzących przez góry pozostaną nie tylko ślady stóp, ale i ślady krwi. Ale w bogach nadzieja. Wszak oni zawsze prowadzą nas właściwą drogą, a jeśli się na niej potykamy, to o własne nogi.

Przetaina trafi do księgarń 15 czerwca, jednak jeśli już teraz chcecie posmakować tej specyficznej powieści, zapoznajcie się z jej darmowym fragmentem na ISSUU.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie pod powyższym linkiem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.