Zbiór opowiadań "Wampiry nie starzeją się nigdy" już w księgarniach

Miłośnicy opowiadań wampirycznych mogą już dziś zatopić zęby w całkowicie świeżej lekturze. Do polskich księgarń zawitała bowiem antologia pt. Wampiry nie starzeją się nigdy zawierająca krótkie utwory takich pisarzy jak V. E. Schwab.

Książka ukazała się nakładem wyd. Zysk i S-ka. Tytułem wprowadzenia:

 

W Rodzie Czarnych Szafirów Dhonielle Clayton odkrywa sekretny świat wampirów oraz magię kryjące się za drzwiami Nowego Orleanu. Poznajmy Chłopców z Krwawej Rzeki Rebekki Roanhorse oraz ich kuszącą moc i straszliwe ofiary. A w Pierwszym zabójstwie V.E. Schwab bądźmy świadkami wielowiekowej walki wampirów z ich zabójcami oraz zakazanej miłości wywołującej dreszcz emocji. Wampiry czające się w mediach społecznościowych, wampiry głodne czegoś więcej niż krwi, wampiry ujawniające się i szykujące do pierwszego zabójstwa – ten fantastyczny zbiór daje nową interpretację wiekowej klasyki. Oto ewolucja wampira – i rewolucja na kartach papieru!

Więcej informacji o tej pozycji znajdziecie na naszej stronie antologii Wampiry nie starzeją się nigdy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.