Oficjalna antologia serialu "Miłość, śmierć i roboty" już w księgarniach

Od dziś w księgarniach można znaleźć antologie Miłość, śmierć i roboty. Jest to oficjalny zbiór opowiadań, na bazie którego Tim Miller i David Fincher nakręcili serial dla Netfliksa.

Książka ukazała się nakładem wyd. Nowa Baśń. Na liście autorów opowiadań można znaleźć tak znane nazwiska świata fantastyki jak Ken Liu, John Scalzi, Michael Swanwick czy Alastair Reynolds.

Tytułem wstępu od wydawcy:

 

Tim Miller (Deadpool) i David Fincher (Podziemny krąg, House of Cards) połączyli siły w produkcji pierwszego sezonu netflixowego hitu Miłość śmierć i roboty. Każdy odcinek bazuje na opowiadaniu, które znajdziesz w tym tomie! Dla Millera, jak sam określił, wybieranie historii do tego cyklu to najlepsza praca, jaką kiedykolwiek wykonywał. Potwierdza to znakomity zestaw autorów.

Naprawdę próżno szukać równie pomysłowych, pełnych napięcia i zmuszających do refleksji historii. Każda jest dziełem innego pisarza i posłużyła za podstawę do serialowego scenariusza. Bazuje na różnych wizjach świata, zabiera w międzygatunkową orgię od horroru, przez komedię, akcję po science fiction.

Więcej informacji o książce, w tym kompletną listę zawartych w niej opowiadań, znajdziecie na naszej stronie antologii Miłość, śmierć i roboty.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.