Jesienna edycja warszawskich Targów Fantastyki oficjalnie zapowiedziana

Tej jesieni w Warszawie odbędą się kolejne Targi Fantastyki. Nowa odsłona edycji Back to School została właśnie oficjalnie zapowiedziana.

Najbliższe WTF-y odbędą się w dniach 10-11 września. Po raz ostatni miejscem konwentu będzie Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej. Bynajmniej nie oznacza to końca targów, bowiem zmiana podyktowana jest rosnącym zainteresowaniem imprezą. Kolejne WTF-y mają odbywąć się juz w większych, przestronniejszych lokalizacjach. Na więcej szczegółów trzeba będzie jeszcze poczekać.

Tymczasem warto skupić się na edycji Back to School 2022, która ponownie pozwoli spotkać ulubionych, fantastycznych autorów, twórców oraz oddania się szałowi zakupów u Fantastycznych Wystawców. Na stoiskach tych ostatnich będzie można znaleźć książki, komiksy, gadżety, biżuterię, kosmetyki, zabawki, ubrania, akcesoria wszelkiego rodzaju i rozmiaru, a także inne cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła "i nie wiadomo czego jeszcze".

 

Bilety jedniodniowe w cenie 5-10 zł oraz karnety dwudniowe w cenie 15 zł można już zamawiać poprzez Empik oraz Going. Oba sklepy oferują również szereg WTF-owych gadżetów - począwszy na koszulkach przez kubki i przypinki, a skończywszy na torbach.

Więcej informacji, w tym lista gości, będzie dostępnych w późniejszym terminie. Będziemy was o tym na bieżąco informować.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.