Powieść Christie Golden "World of Warcraft: Sylwana" już dostępna!

Do polskich księgarń zawitała już nowa powieść Christie Golden pt. World of Warcraft: Sylwana. Jak nietrudno zgadnąć, opowiada ona o nieznanych losach jednej z najsłynniejszych bohaterek Blizzardowskiego uniwersum - Sylwanie Bieżywiatr.

Najnowsza pozycja sygnowana logiem WoW-a ukazała się nakładem wyd. Insignis. Tytułem wstępu:

 

Generał tropicieli, Królowa Banshee, Wódz Hordy – to tylko niektóre z jej tytułów. Dla jednych Sylwana Bieżywiatr jest bohaterką, dla innych – czarnym charakterem. Bez względu jednak na to, czy walczy o sprawiedliwość, czy szuka odwetu, zawsze bierze los we własne ręce.

Dzięki współpracy z Nadzorcą cel Sylwany – uwolnienie Azeroth z okowów przeznaczenia – po raz pierwszy znalazł się na wciągnięcie ręki. Pozostał już tylko ostatni krok: przekonanie uwięzionego króla Anduina Wrynna, by przeszedł na jej stronę.

By mogło się to ziścić, Sylwana musi się zmierzyć z własną przeszłością, której kręte ścieżki doprowadziły do paktu z Nadzorcą. Wspominając dramatyczne wydarzenia, odkrywa przed największym rywalem swoje rzeczywiste oblicze…

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie powieści World of Warcraft: Sylwana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.