Nowe wydanie "Arki odkupienia" Alastaira Reynoldsa od dziś w księgarniach

Z dużym opóźnieniem względem pierwotnych planów do polskich księgarń zawitało wznowienie powieści Alastaira Reynoldsa pt. Arka odkupienia. Jest to drugie polskie wydanie i zarazem pierwsze "zbiorcze".

Po raz pierwszy drugi tom tego słynnego cyklu sf ukazał się piętnaście lat temu, jednak wówczas wydano go w dwóch częściach. Tym razem książkę mozna nabyć jako kompletną całość. Tytułem wstępu od polskiego wydawcy, którym jest MAG:

 

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi, uczestników zbiorowej świadomości, zbudowanej na modłę ula. Czterysta lat później, w końcowej fazie brutalnej wojny międzyplanetarnej, coś wywołało panikę wśród tajnego kierownictwa Hybrydowców. Gdy zrozumiano przyczynę nowego zagrożenia, Clavain planuje ponowną ucieczkę. Szuka dawno zaginionej infernalnej broni, która może wpłynąć na bieg wydarzeń. Wraz z grupą sprzymierzeńców Clavain leci na Resurgam - kolonię archeologiczną, która przeżywa kryzys. Dla dobra ludzkości zamierza odzyskać broń. Jego rozgoryczona rywalka Skade postawiła sobie inny cel i by go zrealizować, gotowa jest zmienić nawet samą rzeczywistość.

Więcej informacji o książce znajdziecie na naszej stronie nowego wydania Arki odkupienia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.