Wznowienie "Marsjańskiego poślizgu w czasie" P. K. Dicka już w księgarniach

W księgarniach można już znaleźć wznowienie kolejnego z dzieł Philipa K. Dicka. Tym razem mowa o Marsjańskim poślizgu w czasie, które po raz pierwszy ukazało się w graficznym opracowaniu Wojciecha Siudmaka.

Za nowym wydaniem powieści stoi Dom Wydawniczy Rebis, który przedstawia ją w następujący sposób:

 

Marsjańskie grube ryby rywalizują z ziemskimi spekulantami o jałowe tereny Czerwonej Planety, nim je zagospodaruje ONZ i ich ceny poszybują w kosmos. Jednak Arnie Kott, przywódca miejscowego związku zawodowego, ma asa w rękawie: autystycznego chłopca imieniem Manfred, który jak się zdaje jest jasnowidzem. Licząc na zdobycie przewagi na rynku nieruchomości, potężni ludzie zmuszają Manfreda, żeby pokazał im przyszłość. Ale co tak naprawdę chłopiec im pokazuje? Prawdziwą przyszłość czy też w jej wizję przepuszczoną przez mroczny, paranoidalny filtr autystycznego umysłu? Wizję, od której trudno im się uwolnić… Okazuje się, że koszty marsjańskiego złotego interesu mogą ich wszystkich przyprawić o szaleństwo.

Więcej informacji o książce znajdziecie na naszej stronie nowego wydania Marsjańskiego poślizgu w czasie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.