"Zła krew" Sally Green od dziś dostepna w nowym wydaniu

Dziś do polskich księgarń zawitało nowe wydanie debiutanckiej powieści Sally Green zatytułowanej Zła krew. Otwiera ona trylogię fantasy o takim samym tytule.

Wznowienie ukazało się nakładem wyd. Uroboros. Tytułem wprowadzenia:

 

We współczesnej Anglii, tuż obok zwykłych ludzi żyją dwie, walczące ze sobą frakcje czarodziei i czarodziejek. Szesnastoletni Nathan jest nieślubnym synem najbardziej przerażającego i brutalnego czarownika na świecie, Marcusa. Nazywany półkodem, mający mieszaną krew, żyje uwieziony w klatce, bity i poniżany przez białych czarodziejów. Przed swoimi siedemnastymi urodzinami musi uciec, by odszukać ojca i otrzymać od niego trzy dary. Dzięki nim będzie mógł w pełni władać swoimi mocami, w przeciwnym razie umrze. Nieustannie ścigany i śledzony nigdzie nie jest bezpieczny. Nie może zaufać nikomu, nawet własnej rodzinie. Nawet dziewczynie, która kocha.

Więcej informacji o książce znajdziecie na naszej stronie nowej odsłony Złej krwi. Polecam również zapoznać się z naszą recenzją poprzedniego wydania tej powieści.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.