Nowa powieść Rafała Kosika "Cyberpunk 2077: Bez przypadku" oficjalnie zapowiedziana!

Wydawnictwo Powergraph zapowiedziało właśnie nową powieść Rafała Kosika. I nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest opowieść osadzona w świecie... Cyberpunka 2077!

Bez przypadku, gdyż taki tytuł nosi książka, opowiada o losach grupy przypadkowych zbirów, którzy właśnie napadli na konwój transportujący tajemniczy kontener należący do Militechu. Rzecz w tym, że owa grupa wykonała zlecona, ponieważ wcześniej została zaszantażowana przez swojego tajemniczego pracodawcę, a w dodatku jej członkowie nie mają pojęcia kim on tak naprawdę jest, jak daleko sięgają jego wpływy i czym tak naprawdę jest skradziony artefakt.

Ten naprędce utworzony gang, w skład którego wchodzą m.in. wojskowy weteran, uśpiony agent Militechu, nerd komputerowy, terapeuta, ripperdok oraz spec od technologii, będzie musiał teraz nauczyć się, jak działać razem i przezwyciężyć różnice dzielące poszczególnych członków zespołu. W przeciwnym wypadku ich tajemnice mogą wyjść na światło dzienne, zanim będą w stanie dokonać kolejnego skoku.

Premierę powieści Cyberpunk 2077: Bez przypadku zaplanowano na drugą połowę 2023 r. Książka zostanie wydana w tym samym czasie w Polsce (wyd. Powergraph), Stanach Zjednoczonych (Orbit US) oraz Wielkiej Brytanii (Orbit UK).


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.