"Najstarsza z Potęg", dziesiąty tom Księgi Całości, już w sprzedaży

Dziś swoją premierę ma nowa powieść Feliksa W. Kresa pt. Najstarsza z Potęg. Jest to dziesiąty i zarazem pierwszy od lat nowy tom kultowego cyklu fantasy Księga Całości.

Książka ukazała się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wstępu:

 

Od śmierci Riolaty Ridarety minęło 5 lat. Długich lat. Mapa Szereru zmieniła się - krainy straciły władców, rozpadły się sojusze, odeszli ci, którzy, wydawali się niezastąpieni a na ich miejsce przyszli nowi, bez których świat istniałby tak samo. Tylko cicha walka o władzę trwa niezmiennie i nieustępliwie.

Nadchodzi czas przesilenia i tym razem nowy porządek wykuje się nie w szczęku mieczy i rżeniu koni, ale w huku dział okrętowych i ostatnich krzykach tonących rannych.

Karty rozdadzą zdrajcy a konsekwencje poniosą legendarni kapitanowie i ich marynarze. Żaden z nich nie wybiera się na spotkanie ze śmiercią, a jednak wielu ją spotka. 

Szczegółowe informacje na temat ostatniej części Księgi Całości znajdziecie na naszej stronie Najstarszej z Potęg.

Warto przypomnieć, że Feliks W. Kres zmarł przed trzema tygodniami. Najstarsza z Potęg jest zatem pierwszą jego książką wydaną pośmiertnie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.