XX Imladris rozpoczęty!

Wczoraj rozpoczęła się jubileuszowa, dwudziesta edycja krakowskiego konwentu Imladris. Ów jubileusz jest po dwakroć szczególny, ponieważ tegoroczny Imladris odbywa się w randze Polconu.

Sercem "Dwudziestki" jest Liceum Ogólnokształcące nr 42 im. A. Mickiewicza przy ul. Studenckiej 13 w Krakowie. Podczas konwentu można spotkać wielu fantastycznych gości, włączając w to m.in. takich pisarzy i pisarki jak Agnieszka Hałas, Andrzej Pilipiuk, Michał Cholewa, Anna Kańtoch, Rafał Kosik, Paweł Majka, Łukasz Malinowski, Radek Rak czy Magdalena Salik.

Uczestnicy konwentu mogą liczyć na bogaty program, w którym znajdują się liczne prelekcje, panele dyskusyjne, sesje RPG i nie tylko. Łącznie mowa o setkach godzin różnorodnych atrakcji, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy literatury fantastycznej, gier RPG czy planszówek. Wisienką na torcie jest dzisiejsza gala Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla, podczas której poznamy najlepszą powieść oraz opowiadanie fantastycznego ubiegłego roku.

Imladris XX potrwa do końca weekendu, tj. do 13 listopada. EnklawaNetwork sprawuje nad konwentem patronacką pieczę.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.