Nowe wydanie "Żałobnych Opasek" Brandona Sandersona od dziś w księgarniach

Do polskich księgarń zawitało dziś wznowienie powieści Brandona Sandersona pt. Żałobne Opaski. Jest to trzecia część osadzonych w świecie Cosmere przygód Waxa i Wayne'a.

Książka ukazała się nakładem wyd. MAG. Tytułem wstępu:

 

Żałobne Opaski to mityczne metalmyśli należące do Ostatniego Imperatora, wedle opowieści obdarzające posiadacza wszystkimi mocami, jakie miał do dyspozycji władca sprzed stuleci. Mało kto wierzy w ich istnienie. Oto jednak badacz kandra powraca do Elendel z rysunkami, które przedstawiają Opaski, jak również zapiskami w nieznanym języku. Waxillium Ladrian wyrusza na południe, do miasta Nowy Seran, by zbadać tę sprawę. Po drodze napotyka wskazówki, dzięki którym zaczyna w końcu rozumieć prawdziwe cele wuja Edwarna i tajnej organizacji zwanej Kręgiem.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie nowego wydania Żałobnych Opasek. Warto przy tym podkreślić, że owe wznowienie - w przeciwieństwie do wydanych kilka dni temu dwóch pierwszych części tego cyklu - nie należy do tzw. Edycji Jubileuszowej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.