Zbiór opowiadań "Utopay. Przyszłość wystawia rachunek" już w księgarniach

Gdybyśmy organizowali konkurs na najgorszą okładkę książki fantastycznej, ta firmująca zbiór opowiadań Utopay. Przyszłość wystawia rachunek byłaby zapewne jedną z faworytek w tegorocznym zestawienie. Na szczęście okładka to nie wszystko - szczególnie, że temat antologii - przyszłość pieniądza - bynajmniej do błahych nie należy.

Wśród autorów, którzy dołożyli cegiełkę do powstania tego zbioru, można znaleźć nazwiska wielu fantastycznych pisarzy. Wystarczy wymienić tutaj takich tuzów słowa jak Wit Szostak, Jacek Dukaj, Andrzej Pilipiuk, Łukasz Orbitowski, Michał Protasiuk, Magdalena Salik czy Cezary Zbierzchowski. Książką, którą wydało Wydawnictwo Harde, jest przedstawiana w następujący sposób:

 

Pieniądz napędza świat. Pieniądz nim rządzi. Pieniądz rządzi nami. Pobudza zmysły. Uzależnia. Ale jest niezbędny do życia. Daje wolność, radość, bezpieczeństwo. Choć sprowadza wojny i prowadzi do zbrodni. Stoi za najwspanialszymi dziełami ludzkości. Jednak zdarza się, że odczłowiecza. Tak było wczoraj. Tak jest dzisiaj. A jak będzie jutro?

Więcej informacji o tej książce znajdziecie na naszej stronie antologii Utopay. Przyszłość wystawia rachunek.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.