Znamy pierwszych gości Pyrkonu 2023

Organizatorzy Pyrkonu zaprezentowali pierwszych gości nadchodzącego Pyrkonu. Wśród nich nie brakuje sław światowej i rodzimej fantastyki.

Na Pyrkonie 2023 będzie można spotkać się z takimi autorami jak Andrzej Pilipiuk, Victoria E. Schwab, Marcin S. Przybyłek, Kazimierzy Kyrcz jr czy Michał J. Walczak. W strefie artystycznej posłuchamy lub obejrzymy takich artystów jak Jelonek, Lee Changmin, Runika czy Żniwa. Miłośników komiksów z pewnością ucieszy możliwość spotkania Boba Laytona, z kolei fani planszówek i bitewniaków będą mogli poznać Jervisa Johnsona.

Szczegółową listę aktualnie potwierdzonych gości konwentu znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Przypominamy, że Pyrkon 2023 odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 16-18 czerwca. Warto przypomnieć, że już tylko do końca dzisiejszego dnia można nabyć bilety na konwent w niższej cenie. Jutro wystartuje nowa pula wejściówek, za które trzeba będzie zapłacić już nieco więcej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.