Audiobook i e-book "Breslau Forever" od dzisiaj dostępne w nowym wydaniu

Wydana przed blisko piętnastoma laty powieść Andrzeja Ziemiańskiego Breslau Forever w końcu doczekała się nowego wydania. Tym razem jednak jedynie w formie e-booka i audiobooka.

Wznowienie ukazało się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem przypomnienia:

 

Zabójcze śledztwo w zabójczo malowniczym mieście.Staszewski to najlepszy pies wrocławskiej komendy (nie mylić z pieskiem noszącym w zębach teczkę za przełożonym). Prowadzi śledztwo w idiotycznej sprawie, która ciągnie się od lat 30. zeszłego stulecia. Jeden po drugim ginęli zajmujący się nią oficerowie. Nie ma i nie było żadnego podejrzanego.

W przedwojennym Breslau to samo śledztwo rozłożyło na łopatki funkcjonariuszy niemieckiej kripo. W ruinach powojennego Wrocławia – milicjantów obywatelskich. Do czego doprowadzi Staszewskiego? Do spisku, sekty, klątwy, sedna Breslau czy jak poprzedników… do śmierci.Problem w tym, że ludzie, nie wiedzieć czemu wybuchają, podpalają się albo popełniają samobójstwo w któryś z bardziej tradycyjnych sposobów.

Za każdym razem otaczają się kwiatami. Zawsze towarzyszy im rytuał powtarzalności.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie nowego wydania Breslau Forever. Warto też zapoznać się z naszą recenzją pierwszej odsłony powieści.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.