Znamy pełny program Pyrkonu 2024

Wielkimi krokami zbliża się Pyrkon 2024. Organizatorzy konwentu opublikowali już jego pełny program, co jest znakomitą okazją, by rozpocząć planowanie swojej wizyty w Poznaniu.

W tym roku Pyrkon zaoferuje odwiedzającym 54 godziny nieprzerwanej zabawy, czasu spędzonego na prelekcjach wybranych spośród półtora tysiąca punktów programu, graniu w gry, oglądaniu wystaw i fantastycznych wiosek oraz spotkaniach z twórcami fantastyki z całego świata! To również zakupy u ponad 300 wystawców mających w asortymencie nie tylko gadżety ze znanych i mniej znanych uniwersów, ale też unikatowe, rękodzielnicze wyroby.

Wśród gości tegorocznej odsłony wydarzenia pojawią się takie osobistości świata fantastyki i popkultury jak Peter V. Brett, Ian Watson, Adrian Tchaikovsky, Tasha Suri, Siri Pettersen, Brent Weeks, Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik, Jarosław Grzędowicz, Michał Gołkowski, Stanisław Mąderek, Radek Rak, Robert M. Wegner, Marcin Przybyłek, Adam Przechrzta, Kazimierz Kyrcz Jr, Michał Cetnarowski, Michał J. Walczak, Magdalena Salik, Paulina Hendel, Anna Sokalska, Elżbieta Cherezińska, Marcin Batylda, Agnieszka Miela, Jaga Moder, Justyna Hankus, Paweł Zbroszczyk i Grzegorz Wielgus. Pełny plan konwentu można znaleźć na jego oficjalnej stronie.

Przypomnijmy, że Pyrkon 2024 odbędzie się w dniach 14-16 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.