"Dawno temu i nieprawda" duetu Gołkowski i Głowacki już w sprzedaży

W tym roku mikołajowie z Fabryki Słów przynieśli miłośnikom fantastyki specjalny prezent. Mowa o "literackim eksperymencie" Michała Gołkowskiego i Macieja Głowackiego zatytułowanym Dawno temu i nieprawda, który od dziś jest już w sprzedaży.

Tak swoje dzieło przedstawiają jego autory:

 

"Ta książka zaczęła się jako żart i w sumie nim pozostała... Jednak w miarę jego opowiadania, okazało się, że nie za bardzo jest się z czego śmiać - bo nawet żart nigdy nie powinien być opowiedziany najmniejszym kosztem, a więc na szkodę tych słabszych, nieprzystosowanych i marginalizowanych. Puentą staje się tryumf ich wszystkich nad nierównością, niesprawiedliwością i szyderstwem." - MG i MG

Warto zaznaczyć, że Dawno temu i nieprawda trafiło do sprzedaży jedynie jako e-book oraz audiobook w interpretacji Grzegorza Pawlaka. Kto chciałby sięgnąć po tę książkę w tradycyjnej, papierowej wersji, będzie miał jedną, jedyną okazję na jej zakup podczas zimowej edycji warszawskich Targów Fantastyki 2024. Ta odbędzie się już w najbliższy weekend!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.